Vlieland

Lees en luister 30 dagen gratis

Vlieland

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Vlieland

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.





Vlieland

4,1 46 Rating
5 h 39 min
Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur.

Op het eiland aangekomen wil ze Sytze interviewen, de eigenaar van een nieuwe bierbrouwerij. Hij is echter bot en ongeĂŻnteresseerd, en Charlie krijgt vreemde reacties als ze wat mensen naar hem vraagt. Dan wordt het bebloede lichaam van een meisje gevonden. Sytze wordt onmiddellijk verdacht, en als er nog een meisje verdwijnt weet iedereen het zeker: hij is de dader. Door de zomerstorm wordt Charlie gedwongen om op het eiland te blijven en ze besluit zelf op onderzoek uit te gaan, met gevaar voor eigen leven...

Vlieland van bestsellerauteur Kiki van Dijk is een razend spannende vakantiethriller voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

'Dit boek heeft alles wat je nodig hebt voor urenlang vermaak!' - LINDA

'Spanning tussen personages, een mysterie, een opbloeiende liefde, een moord... de vakantiethrillers van Kiki van Dijk hebben het allemaal.' - Libelle

'Zenuwslopende vakantiethrillers.' - Vriendin

Vlieland is beschikbaar als luisterboek en e-book.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2021-09-07

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Xander Uitgevers B.V.

    ISBN Luisterboek: 9789401616171

  • E-book

    Gepubliceerd : 2021-06-22

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij E-book: Xander Uitgevers B.V.

    ISBN E-book: 9789401614009

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

4,1

46 Rating
  • Willeke

    2022-05-17

    Super spannend boek die je in een keer wilt afluisteren! Mede door de fijne voorlezer!

  • Inge

    2022-05-15

    Leest heel vlot. Onderdeel plotwendingen. Spannend.

  • Tamara

    2022-05-06

    Ik kon niet stoppen met lezen. Spannend met een interessante en onverwachte wending. Leuk om Vlieland zo op een andere manier te beleven. In een ruk uitgelezen.

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master