Perfecte prooi
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Perfecte prooi

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Perfecte prooi
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Een zomer vol boekenLees en luister een hele maand gratis

Perfecte prooi

4,7 147 Rating
Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel BjĂžrk.

Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met Ă©Ă©n haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal.

Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter


Perfecte resten is een perfecte thriller: duister, met geweldige personages en nagelbijtend spannend tot aan de laatste pagina.

'Rustig ademhalen bij deze thriller is er niet bij, je belandt direct in een wervelstorm. De moorden zijn gruwelijk gedetailleerd, dus voor tere zieltjes is Perfecte prooi zeker niet geschikt.' - Vriendin

'Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nóg beter.' – Scotland Correspondent

Over de serie:

'Een bijzonder aangenaam team speurders.' – Trouw

'Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.' – Het Parool

'Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.' – Gazet van Antwerpen

Perfecte prooi is beschikbaar als luisterboek en e-book.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2020-09-23

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Ambo|Anthos

    ISBN Luisterboek: 9789026353338

  • E-book

    Gepubliceerd : 2020-06-26

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij E-book: Ambo|Anthos

    ISBN E-book: 9789026351303

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

4,7

147 Rating
  • Sissi

    2022-05-10

    Spannend tot het rinde

  • Necmettin

    2022-04-18

    Ge-wel-dig

  • Gertie

    2022-04-07

    Pfff heftig. Indrukwekkend. Je blijft lezen.

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master