Perfecte dood
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Perfecte dood

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Perfecte dood
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Een zomer vol boekenLees en luister een hele maand gratis

Perfecte dood

4,7 132 Rating
Perfecte dood van Helen Fields is het derde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel BjĂžrk.

Een seriemoordenaar heeft Edinburgh stevig in zijn greep, zonder dat Luc Callanach en Ava Turner er weet van hebben. Hij slaat berekenend en gewetenloos toe. Zijn slachtoffers legt hij om door middel van gif, zodat deze langzaam en op pijnlijke wijze sterven, zonder enig besef van het gif dat door hun bloedbaan stroomt.

Hoe sla je een moordenaar in de boeien als hij zich op de achtergrond verborgen houdt? Deze moordenaar houdt ervan zijn slachtoffers van een afstand te observeren. Callanach en Turner staan deze keer echt voor een onmogelijke taak


Perfecte dood is een perfecte thriller: duister, met geweldige personages en nagelbijtend spannend tot aan de laatste pagina.

Over de serie:

‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw

‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool

‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

Perfecte dood is beschikbaar als luisterboek en e-book.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2021-06-19

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Ambo|Anthos

    ISBN Luisterboek: 9789026355738

  • E-book

    Gepubliceerd : 2021-05-25

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij E-book: Ambo|Anthos

    ISBN E-book: 9789026354298

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

4,7

132 Rating
  • Willemijn

    2022-07-24

    Weer een spannend verhaal
.. wat een ontknoping Goede personages Ik ga op naar het volgende deel

  • Lisa

    2022-07-07

    Ja weer super leuk, goede opbouw! Net als de andere boeken. Snel door naar boek 4!

  • Isa

    2022-03-10

    Ook dit 3e deel weer fantastisch! Goed opbouwend, spannend en ook goede voorleesstem

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master