Ik mis je
8 h 50 min
Gillian King is helemaal terug met de levensechte feelgoodroman âIk mis jeâ. Als na het uitgaan Charlottes beste vriendin Bo omkomt door een auto-ongeluk dat zij overleeft, wordt ze gek van schuldgevoel. Charlie vertrekt uit Wassenaar en probeert haar leven op te bouwen los van Bo en los van Carsten, Boâs broer op wie ze in stilte verliefd is. Dan valt ze voor de mooie praatjes van James, een jongen van wie iedereen kan zien dat hij slecht nieuws is. Charlie raakt steeds verder verwijderd van Carsten en steeds meer in de greep van James. Het lukt haar niet om dit te doorbreken. Tot ze tien jaar later terugkeert naar Wassenaar. âIk mis jeâ is Gillian King op haar best!
âVerslavingswaarschuwing: stoppen met lezen is onmogelijk.â â Lisette Jonkman
âVerslavingswaarschuwing: stoppen met lezen is onmogelijk.â â Lisette Jonkman
Ik mis je is beschikbaar als luisterboek en e-book.
Laat meer zien
Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory
Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

Honderdduizenden verhalen wachten
Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.
Meer leesplezier dan ooit
Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.
Daag jezelf uit om te lezen
Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.
sammiebulk@gmail.com
2022-05-17
FANTASTISCH!! Tranen in mân ogen! Wat heb ik genoten van dit boek, de stem, het verhaal, alles klopt! Echt een verhaal dat je nodig hebt in het levenâ€ïž
Shawney
2021-07-04
Mooi boek, voorlezer lijkt niet helemaal aan te sluiten bij de vibe van het verhaal.