Hotel van sneeuw
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Hotel van sneeuw

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Hotel van sneeuw
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Een zomer vol boekenLees en luister een hele maand gratis

Hotel van sneeuw

3,9 30 Rating
3 h 14 min
Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht.

Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke kerst. Een paar nachtjes weg in Drenthe moet hen nader tot elkaar brengen. Maar wanneer Stella en Joost bij het hotel aankomen, blijkt dat er iets vreemds met het hotel aan de hand is
 ‘Hotel van sneeuw’ is beklemmend, vol spanning en is voor de fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Hotel van sneeuw is beschikbaar als luisterboek en e-book.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2020-01-08

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Loft Books

    ISBN Luisterboek: 9789047205326

  • E-book

    Gepubliceerd : 2019-11-14

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij E-book: Loft Books

    ISBN E-book: 9789047205319

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

3,9

30 Rating
  • a.wentink1970@gmail.com

    2022-05-18

    Nare voorlees stem. Heb t boek dus niet afgeluisterd

  • Monique

    2022-01-20

    In 1 keer afgeluisterd

  • Rianne

    2022-01-07

    Na het luisteren van meerdere boeken van Noortje Brink is het erg voorspelbaar en eentonig. Er zit te weinig afwisseling in en alle verhalen lopen in de zelfde lijn 😕

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master