Gestrand: Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt

Lees en luister 30 dagen gratis

Gestrand: Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Gestrand: Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.





Gestrand: Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt

4,7 3 Rating
11 h 47 min
Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord. Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten?

De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger

Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads:

‘Onwerkelijk goed!

‘Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!’

‘Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In Ă©Ă©n woord: waanzinnig!’

Gestrand: Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt is beschikbaar als luisterboek.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2022-05-04

    Vertaler: Els van Son

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Ambo|Anthos

    ISBN Luisterboek: 9789026359736

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

Boeken van Sarah Goodwin

visa
amex
master