De lockdown
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

De lockdown

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

De lockdown
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Een zomer vol boekenLees en luister een hele maand gratis

De lockdown

4,0 61 Rating
3 h 31 min
‘De lockdown’ is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van ‘Hotel van sneeuw’ en ‘Bloedhitte’.

De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor. Ze heeft het idee dat haar leven stilstaat: haar baas gebruikt haar als voetveeg en ze verlangt naar een vaste relatie. Het is tijd om te settelen en Patricia vraagt zich af waar de ware blijft. Al is ze er stiekem van overtuigd dat ze hem al heeft ontmoet. Mark is een vaste klant van het kantoor en al sinds ze hem voor het eerst zag, is Patricia verliefd. Wanneer hij haar eindelijk mee uit vraagt, kan ze haar geluk niet op. Mark blijkt echter bepaald geen lieverdje. Patricia ontdekt zijn geheim en ziet geen andere uitweg dan op de vlucht slaan, en ze belandt in Bretagne. Dan stelt de Franse regering de coronalockdown in en haalt Patricia opgelucht adem. Maar is ze daar echt veilig?

‘De lockdown’ is een spannende thriller, perfect voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn

De lockdown is beschikbaar als luisterboek en e-book.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2020-06-09

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Ambo|Anthos

    ISBN Luisterboek: 9789047205678

  • E-book

    Gepubliceerd : 2020-05-15

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij E-book: Loft Books

    ISBN E-book: 9789047205661

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

4,0

61 Rating
  • Gea

    2022-06-10

    Spannend

  • a.wentink1970@gmail.com

    2022-05-28

    Spannend

  • Coline

    2021-11-03

    Leuk boek om te luisteren voor tussendoor. :)

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master