Bloedhitte
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Bloedhitte

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Bloedhitte
1 maand gratis!

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

Een zomer vol boekenLees en luister een hele maand gratis

Bloedhitte

3,9 38 Rating
3 h 32 min
Bloedhitte is de nieuwe thriller van Noortje Brink, auteur van Hotel van sneeuw. Lieneke is net gescheiden en kan de herinneringen aan haar ex-man maar moeilijk onderdrukken. Dat hij op een botte manier een punt zette achter hun relatie omdat het niet lukte om kinderen te krijgen, maakt het des te pijnlijker. Om haar zinnen te verzetten vertrekt Lieneke met haar beste vriendin Monique naar Portugal voor een heerlijke zonvakantie. Twee weken genieten is het plan. Eenmaal aangekomen in Faro krijgt Lieneke echter al snel het gevoel dat ze wordt gevolgd. En op het hotelterrein lijkt zich ook een schimmige figuur te begeven
 Bloedhitte is beklemmend, vol spanning en perfect voor de fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Bloedhitte is beschikbaar als luisterboek en e-book.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2020-05-19

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Loft Books

    ISBN Luisterboek: 9789047205470

  • E-book

    Gepubliceerd : 2020-04-17

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij E-book: Loft Books

    ISBN E-book: 9789047205463

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

3,9

38 Rating
  • Lola

    2021-04-08

    Na een paar uur werd hij spannend, vond het een veelste langdradig verhaal

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master